Dvadsaťročná kanadská speváčka Alessia Cara o sebe dala vedieť hneď začiatkom roka skvelým singlom Wild Things, viac pozornosti si však získala vďaka nedávnemu duetu Wild, ktorý s ňou nahral spevák Troye Sivan. Aktuálne sa v Európe začína dariť jej ďalšiemu songu z debutového albumu, tentoraz ide o emotívnu skladbu Scars To Your Beautiful.

alessia-cara-scars-to-your-beautiful

„Táto pieseň je o našom vzhľade. Smeruje predovšetkým k ženám, ale myslím si, že sa v nej nájdu aj muži. Svet je v tomto smere troška čudný. Stále nám tvrdí, že nie sme dosť krásne, a že existuje iba jeden druh krásy. Piesňou sa

snažím tento mýtus vyvrátiť. Pokiaľ sa okoliu nepáči ako vyzeráš, malo by sa zmeniť práve ono. Malo by zmeniť svoju perspektívu, rozhodne by nemalo chcieť meniť nás,“ uviedla k piesni Scars To Your Beautiful Alessia.

Pod singel sa Alessia Cara podpísala aj ako autorka, o produkciu sa postaralo duo Pop & Oak, ktoré má na konte aj songy pre Rihannu, Britney Spears, Arianu Grande či Aliciu Keys. Novú dobrú hudbu ladíte kdekoľvek z NONSTOP Rádia. Sme doma v mobiloch, tabletoch, wifi rádioprijímačoch alebo IPTV internetových streamoch. 

Sme NONSTOP Rádio
HRÁME DOBRÚ HUDBU
www.nonstopradio.sk
info@nonstopradio.sk