Po ôsmich úspešných rokoch v hudobnom showbiznise sa Avicii nedávno rozhodol, že sa stiahne do ústrania a nebude vystupovať. Fanúšikovia sa domnievali, že skoncuje aj s hudbou, ale nestalo sa tak! Krátko potom, čo sa rozbehol naprieč Amerikou s niekoľkými priateľmi, vrátil sa k tomu, čo jeho život vždy napĺňalo – skladanie piesní. Pred pár dňami vydal nové EP s názvom AVĪCI (01), ktoré prináša šesť nových songov.

image001

Avicii je jedným z najúspešnejších DJ a producentov všetkých čias. Jeho multiplatinová doska True z roku 2013 obsahovala singel Wake Me Up, ktorý dosiahol na hitparádovú jednotku v 81 krajinách a na Spotify sa stal najstreamovanejšou piesňou všetkých čias. K veľkým úspechom Aviciiho patrí aj veľký klubový hit Levels z roku 2011 alebo úspešný singel Waiting For Love, ktorý v roku 2015 sprevádzal vydanie dosky Stories. Dvadsaťsedemročný Švéd je taktiež vyhľadávaný kolegami z hudobnej brandže – o jeho produkciu či remix v minulosti požiadala napríklad Madonna, kapela Coldplay alebo Lenny Kravitz.

Aktuálne má Avicii na trhu nové EP, ktoré prináša napríklad spoločnú pieseň s britským elektronickým duom AlunaGeorge alebo britskou speváčkou Ritou Ora. Aktuálne prichádza skvelá tanečná pieseň Without You, v ktorej je na vypočutie Aviciiho kamarát, švédsky spevák Sandro Cavazza. Novú hudbu môžete počúvať z NONSTOP Rádia 🙂 Stačí sa naladiť kdekoľvek prostredníctvom svojho mobilu, tabletu, webu, car audiostreamu, alebo cez wifi rádioprijímače.

Sme NONSTOP Rádio
HRÁME DOBRÚ HUDBU
www.nonstopradio.sk
info@nonstopradio.sk