Bannerová reklama je výborný nástroj budovania značky a dostávania sa do povedomia. Propagujte svoju organizáciu alebo produkty. Banner nemusí byť len statický. Umiestnite aj animované bannery pre zvýšenie efektivity. Zaujímavosťou pri banneroch je to, že používatelia podvedome vnímajú vašu značku aj vtedy, keď sa priamo nezameriavajú na banner (Integrated Marketing Communications, William Chitty; The Monterey Peninsula Chamber of Commerce).

Reklama, ktorá vám pomôže dostať sa do povedomiaReklama, ktorá vám pomôže dostať sa do povedomia

Bannerová reklama by mala v ideálnom prípade generovať okamžitý dopyt a predaje. Rolou bannerovej reklamy je však budovanie značky a dostávanie sa do povedomia. Jedným z najdôležitejších aspektov marketingu je práve budovanie značky (angl. „branding“). Táto forma reklamy je niečo podobné, ako vnímanie reklám v televízii. Získajte výhodu tým, že budete v povedomí a posilníte svoju značku.

Top pozíciaTop pozícia

Priestor pre bannery sme umiestnili na úplný vrch stránky. To znamená, že používatelia pri načítaní každej stránky najprv zaregistrujú váš banner. Človek pri prezeraní dokumentov postupuje od hora dole. S touto top pozíciou budete v centre pozornosti pri otvorení každej jednej podstránky.

Získajte CPT (Cost per Thousand – cena za 1 000 zobrazení) model bannerovej reklamy výhodne 🙂 napíšte nám email na info@nonstopradio.sk alebo nám napíšte cez formulár:

Kontaktný formulár

 

Potvrdenie a odoslanie