Milí priatelia,

srdečne Vás pozývame na prvé reprízy divadelnej inscenácie nemeckého dramatika Rolanda Schimmelpfenniga PUSH UP 1-3 už tento víkend:
PUSH-UP-e-plagat-RK-Likavka
  • 28. január 2017 (sobota), 19.00, Synagóga, Ružomberok
  • 29. január 2017 (nedeľa), 16.00, Kultúrny dom, Likavka
Príbeh z prostredia nadnárodného koncernu, v ktorom sa v osobnej konfrontácii stretávajú štyri dvojice pracovníkov spoločnosti. Cieľ každého je jasný – uspieť, byť najlepší a „pochovať súpera“. Mužsko-ženský princíp, stret rovnakých pohlaví, rôznych generácií, odlišného postavenia v rámci firemnej hierarchie a vždy spoločný menovateľ – honba za

dosiahnutím pracovného úspechu za akúkoľvek cenu. V inscenácii ide o generačnú výpoveď o svete, ktorý žijeme tu a teraz, snahe o sústavný kariérny rast, aj na úkor osobného života, citov, pocitov, ľudskej emočnej blízkosti. Je to aj príbeh o hľadaní osobného šťastia a naplnenia, ktorých zdrojom by sa mohol javiť pracovný úspech, povýšenie, vystrelenie vpred – push up. …je toto naozaj to pravé, čo nás robí šťastnými?
Viac informácií o inscenácii nájdete aj na našom webe alebo na facebooku.
Tešia sa na Vás, za pomoc s propagáciou ďakujú a krásne zimné dni prajú
Angelika: Janka Jellušová + Sabina: Ivet Kloptová + Patrícia: Alžbeta Jacková + Róbert: Juraj Matula + Frank: Jozef Mišák + Hans: Rastislav Málik + Mária: Tatiana Ševčíková + Heinrich: Martin Maga + realizačný tím = Ružomberské divadlo RosaThea a Občianske združenie RosArt.
Príjemné kultúrne zážitky vám praje NONSTOP Rádio. Mediálny partner podujatia.
Sme NONSTOP Rádio
HRÁME DOBRÚ HUDBU!
www.nonstopradio.sk