Po megahite Love Me Like You Do, ktorý už dlhé mesiace valcuje hitparády po celom svete, sa Ellie Goulding opäť hlási o slovo a svetu predstavuje svoj nový singel „On My Mind“!

image005

Ide pritom o pilotný singel k jej novému, v poradí už tretiemu, štúdiovému albumu s názvom Delirium, ktorý by mal vyjsť už  6. novembra! Základná verzia bude obsahovať celkom šestnásť piesní, vrátane už spomínaného hitu Love Me Like You Do k nemenej úspešnému filmu 50 Shades Of Grey. Deluxe verzia bude bohatšia ešte o šesť ďalších songov. O tom, že sa veru máme na čo tešiť svedčia aj mená ako Max Martin, Greg Kurstin, Ryan Tedder (One Republic), či duo Disclosure, ktorí sa na albume podieľali producentsky. O texty sa postarala samotná speváčka, pričom jej pomáhal jej dlhoročný spolupracovník Jim Eliot.

Singel On My Mind mal premiéru len nedávno, a takmer ihneď sa mu podarilo vyšvihnúť sa až do TOP 10 britskej singlovej hitparády, a je viac ako pravdepodobné, že podobne sa mu bude dariť aj u nás. Vynikajúcu pieseň navyše sprevádza aj rovnako vydarený videoklip, ktorý sa nakrúcal v slávnom Las Vegas a Ellie je v ňom sexy ako ešte nikdy! Klip v ktorom sa Ellie na koni vyberie vylúpiť kasíno tak za týždeň zaznamenal už takmer deväť miliónov zhliadnutí.