Dobrá hudba, šport, jedlo, stretnutie s priateľmi a relax. To jednoducho patrí k životu 🙂 Najbližšie už toto všetko môžete nájsť na jednom mieste. Obec Likavka pri Ružomberku usporiadava už V. Likavskú rozlúčku s letom, ktorá sa bude konať 26. 8. 2017 na miestnom futbalovom štadióne.

Likavská rozlúčka s letom

Program začína  od 8. hodiny a bude trvať až do 21. hodiny. Tešiť sa môžete na futbalový turnaj neregistrovaných hráčov, detské súťaže, a pre dospelých je pripravená súťaž vo varení bryndzových pirohov. Príjemnú rozlúčku s letom vám spestria aj hudobníci zo skupiny 

Kortina, spevák a hudobník  

Samuel Tomeček, ktorého poznáte zo speváckych súťaží, alebo z televíznej show Milujem Slovensko :). Zabaví vás aj kúzelník Sranda banda. Večerným vyvrcholením bude koncert populárnej slovenskej skupiny HEX a po skvelom hudobnom zážitku vaše zmysly poteší aj ohňostoj.

O výbornú atmosféru sa na predchádzajúcich ročníkoch Likavskej rozlúčky s letom postarali viaceré známe slovenské skupiny a speváci, ako Desmod, Kandráčovci, Zuzana Smatanová, Cigánski diabli a mnohí ďalší.

Program podujatia:

LIKAVKA_rozlucka s letom program 

NONSTOP Rádio podujatie srdečne odporúča do vašej pozornosti.

Sme NONSTOP Rádio
HRÁME DOBRÚ HUDBU
www.nonstopradio.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotogaléria z ostatných Likavských rozlúčiek s letom: