O Justinovi Bieberovi nebolo nejakú dobu počuť. Síce sa podieľal aj na globálnom úspechu hitu Despacito, ktorého remix, v ktorom je k počutiu aj tento kanadský spevák, zabodoval na prvých priečkach hitparád v desiatkach krajín a napríklad v Amerike vedie už 14 týždňov Billboard Hot 100, ale od jeho posledného sólového singlu už nejaký ten čas utiekol. O to viac potešujúce je, že svoju novinku Friends vydává bez predchádzajúceho varovania.
Justin Bieber - Friends NONSTOP Rádio
Pieseň Friends natočil Bieber spolu so svojím dlhoročným priateľom, americkým producentom Michaelom Tuckererom, ktorý účinkuje pod umeleckým názvom BloodPop®. Ten s Justinom spolupracoval už aj na jeho poslednom albume Purpose, ale na svojom konte má

aj spoluprácu s Lady Gaga, Madonnou alebo Britney Spears. BloodPop® je považovaný za jedného z najtalentovanejších popových producentov tejto generácie, o čom svedčí aj Friends. Jednoduchá tanečná pieseň spájajúca svety popu a tanca je jasným hitom, ktorý nedostanete z hlavy! Od dnes si ho môžete ladiť aj z vysielania NONSTOP Rádia. 🙂 Počúvať nás môžete kdekoľvek v dosahu internetu, mobilov, tabletov, wifi rádioprijímačov, alebo aj car audiostreamu. 

Sme NONSTOP Rádio
HRÁME DOBRÚ HUDBU
www.nonstopradio.sk
info@nonstopradio.sk