NONSTOP Rádio predstavuje kapelu JOZEFOVEKONE. Skupina vznikla z jari roku 2016 v bratislavskej Petržalke ako sólový projekt bicistu kapely ATMOSFERIK Palca Kováča a basgitaristu tej istej kapely Kamila Eddyho Krivosudského.
Jozefovekone nonstopradio
Názov JOZEFOVEKONE vznikol z kombinácie dvoch slov: 
Jozef – básnik Jozef Halgoš zveril svoju rozsiahlu zbierku básní Paľovi Kováčovi, ktorý ich upravuje
a zhudobňuje spolu s ostatnými členmi kapely. Tieto básne tvoria nosnú časť repertoáru, aj keď pribúdajú texty od speváka Palca tiež bubeníka Vladkyho.
Kone – skúšobňu máme v jazdeckom areáli a aj spevák sa pohybuje veľa rokov okolo koní.

Partia hudobníkov povolala k sebe skúseného spievajúceho bubeníka Vladkyho Medár a multiinštrumentalistu Maťa Nea na sólovú gitaru.
Palco- spev, gitara,…Eddy- basgitara, spev….Vladky- bicie
V triu hrajú sériu klubových koncertov až do neskorej jesene, kedy sa k ním pridáva aj klávesista Viktor Čičaj. Sem tam im na početných vystúpeniach vypomáha kvalitnými gitarovými sólami aj bubeníkov brat Palo Medár.
Aktuálne teraz v lete 2017 sa ku kapelke rozhodol pridať aj piaty člen- skúsený sólový gitarista Maťo Mesároš (ex- Radix).  Hudobnú tvorbu kapelky JOZEFOVEKONE si môžete vypočuť od dnes z vysielania NONSTOP Rádia v programe Made in SLOVAKIA! Program s domácou tvorbou vysielame denne v hodine po 8:oo a 19:oo hod. NONSTOP Rádio môžete počúvať kdekoľvek prostredníctvom internetu, wifi rádioprijímačov, mobilných telefónov, tabletov, car audio streamu, alebo jednoducho na www.nonstopradio.sk
Počúvať nás môžete aj v aplikáciách ako radia.sk, skradio, tunein a mnoho ďalších.
Sme NONSTOP Rádio
HRÁME DOBRÚ HUDBU
www.nonstopradio.sk
info@nonstopradio.sk