Tokajské vínko, dobrá hudba a pekné dievčatá. Aj takto vyzerá novinka od kapely Kollárovci. Aktuálne Kollárovci žnú jeden úspech za druhým. Pred nedávnom títo šikovní hudobníci obsadili miesta v TOP 10 najhranejších piesní na Slovensku a už sú tu opäť s novým singlom. Títo temperamentní hudobníci hrajú ľudové a autorské piesne s prvkami folku, popu, rocku a vplyvov world music.  

Bez názvu - 1

Kapela Kollárovci sa môže pýšiť novým veľmi úspešným projektom. Po vydaní ich posledného CD albumu ovládli nielen facebook, ale aj youtube.com Vidno, že títo chlapci sú ozaj jedineční a neopakovateľní  na Slovensku. Štatistiky svedčia iba o jednom, a to, že títo temperamentní chlapci produkujú kvalitnú hudbu, ktorá sa dostáva veľkou rýchlosťou k ľuďom. A to v pozitívnom slova zmysle. V poslednom období sa chlapcom podarilo vydať niekoľko úžasných a úspešných videoklipov. Po vydarených skladbách Mariša a Sokoly prišla na rad ďalšia ich autorská pieseň Daj mi lásku, daj. 

Je to veľmi rytmická, pozitívna pieseň, o láske, ženách, mladosti a všetko k tomu patriace. Táto skladba sa dočkala aj svojho očarujúceho videoklipu. Krásne, mladé ženy, vinice, oberači a vzduch naplnený láskou. To všetko sa snažili chlapci zobraziť v klipe, ktorý srší pozitívnou energiou. Poteší nielen to ženské oko, ale tentokrát mysleli aj na mužov. 

Odporúčame si to vypočuť a pozrieť:https://www.youtube.com/watch?v=xgV0TfcKkG4