Len pár dní po vydaní nového albumu MIRO, ktorý vyšiel 18. septembra 2015, posiela Miro Žbirka z NONSTOP Rádia nový singel Live. Vypočuť si ho môžete už dnes z NONSTOP Rádia  v Made in SLOVAKIA !

Miro Zbirka-Miro_cover_predni strana

K novinke nakrútil pod režisérskym vedením jeho syna, Davida nový klip. David si prvé režírovanie otca veľmi pochvaľoval. A vôbec ho nešetril. Klip, ktorý vznikal vo francúzskom Cannes je poriadne akčný.

„Bola to naša prvá spolupráca a myslím, že nám to celkom dobre fungovalo. David ma naozaj nešetril a vymyslel mi celkom dramatický

záver. A tak sme pri nakrúcaní upútali pozornosť mnohých Francúzov na pláži,” s úsmevom zhodnotil spoluprácu so synom-režisérom Miro Žbirka.

Klip, ktorý vznikal vo francúzskom Cannes je poriadne akčný. Ako to všetko nakoniec Miro Žbirka zvládol si môžete pozrieť na youtube Mira Žbirku. Novinku si môžete vypočuť už dnes z vysielania NONSTOP Rádia. Stačí sa nalogovať na www.nonstopradio.sk odkiaľ nás môžete počúvať, alebo nás môžete tiež ladiť cez mobilné aplikácie ako radia.sk, radioscan.sk, tuneIn, alebo cez wifi rádio prijímače. Čerstvú Mirovu hudbu nájdete v časoch hodinového hudobného bloku venovaného slovenskej hudbe.NONSTOP Rádio Made in SLOVAKIA Aktual