STAR TOOL je hudobná producentská skupina pod vedením Vladimíra Hrušku a Juraja Paliara, ktorí sú stáli členovia. STAR TOOL je žilinské a prievidzské zoskupenie. Produkujú výnimočnú a zaujímavú hudbu. Dokážu zmiešať rôzne hudobné štýly. Ich tvorba je od klasiky (vážna hudba) až po diskotékové pesničky.

V súčasnosti pripravujú ďalšie 2 pesničky pre spevákov Luciu a Jakuba. Lucia spieva pomalú pesničku v angličtine a druhú spieva Jakub – tá je v slovenčine. Majú pripravený nový singel: Zimná cesta. Ďalších pesničiek majú naozaj veľa.

Sú finalisti autorskej hudobnej súťaže „Košický zlatý poklad 2016“. V tejto hudobnej súťaži začínali napríklad aj No Name, Peter Nagy alebo Beáta Dubasová.

Prečítajte si viac o členoch skupiny STAR TOOL:

Jakub Bagin – spevák

Spevák pesničky STAR TOOL – Dnes som. Mám 15 rokov. Pochádzam z Prievidze. Ukončil som základnú školu a od septembra 2016 budem žiakom Súkromného konzervatória D.Kardoša v Topoľčanoch. Osem rokov som sa venoval spoločenským tancom a od roku 2013 sa venujem štúdiu spevu a divadelnému umeniu v ZUŠ L. Stančeka v Prievidzi. V priebehu týchto rokov som sa zúčastnil niekoľkých celoslovenských súťaží v speve populárnej piesne. V rokoch 2015 som sa stal víťazom súťaží Valentfest a Jesienka. V roku 2016 som sa stal víťazom a laureátom súťaží Valentfest a Bojnická perla. Mal som tú česť spolupracovať aj so známym klaviristom Richardom Rikkonom. V lete 2016 som sa zúčastnil hudobnej akadémie La Sophia pod vedením herečky a speváčky Y. Blanarovičovej.

Lucia Hvojníková – speváčka

Speváčka STAR TOOL  – My way . Spevu sa venujem už od malička. Ako osem ročnú ma rodičia prihlásili do detského folklórneho súboru Malý Vtáčnik. O pár rokov na to som sa prihlásila do prvej speváckej súťaže v populárnom speve, ktorá sa volala Studnička, na ktorej som získala 2.miesto. Neskôr to boli ďalšie súťaže ako napr. Hrdlička (2.miesto), Valentfest (3.miesto), Bojnická perla (Zlaté pásmo), Senecká dúha (1.miesto), Malokarpatsky slávik (3.miesto). Teraz navštevujem štvrtý rok základnú umeleckú školu Ladislava Stančeka v Prievidzi pod vedením p. uč Janky Pánisovej. Súťaže skôr vymenili koncerty a vystúpenia ma rôznych podujatiach.

Zuzana Feketeová – speváčka

Víťazka Česko-slovenského muzikálového festivalu J. Bednárika 2015. Speváčka singlu Zimná cesta.

[contentblock id=1]