Skladba Spomínam od ANDANTE vyhrala tretie miesto!
V Bratislave v mestskej časti Ružinov sa dňa 09.09.2018 realizovalo podujatie s názvom Nedeľná HIP HOP Siesta, kde sa okrem iného uskutočnila aj súťaž o novú tvár rapu.

Zúčastnilo sa jej 10 mladých nových talentov, ktorí chceli vyskúšať svoje šťastie a vypočuť si názor od známej slovenskej poroty, ktorú tvorili Michael Kmeť známy ako Separ, Michal Dušička prezývaný ako Majk Spirit a nakoniec Koloman Magyary známy pod umeleckým menom Kali. Medzi troma finalistami sa objavil aj ANDANTE, ktorý získal tretie miesto so svojou vlastne napísanou skladbou Spomínam a podporu nie len z hľadiska, ale aj od poroty.
ANDANTE býva v súčasnosti v Bratislave, má 23 rokov a pracuje. Vo svojom voľnom čase sa od svojich 15. rokov venuje písaniu textov a hudbe. „Snažím sa hudbe venovať naplno a pravidelne. Páči sa mi, že hudba je oblasť, v ktorej je stále čo zdokonaľovať a nie je stereotypná. Čo sa týka písania textov tak vždy dbám na to aby

boli pravdivé a vyšli zo mňa prirodzene,“ podotkol ANDANTE.
Momentálne rozbieha aj skupinu s názvom PROSPEKT, ktorú vieme nájsť na Youtube, Facebooku a dokonca aj na Instagrame. „Spolupracujem so svojim kolegom, s ktorým sa snažíme aby naše skladby mali hĺbku a po zvukovej stránke zneli čo najautentickejšie. Zatiaľ sme v počiatočnej fáze a dúfame, že to rozbehneme v čo najkratšiu dobu,“ dodal ANDANTE.


„ V budúcnosti sa určite chcem venovať svojmu vlastnému sólo projektu vo forme EP alebo albumu,“ uzavrel ANDANTE. Ochutnávku z tvorby mladého umelca nájdete tu: https://www.youtube.com/watch?v=xrybjiY9L5E

Od dnes môžete skladbu Spomínam počúvať aj vo vysielaní NONSTOP Rádia v programe Made in Slovakia!

Sme NONSTOP Rádio
HRÁME DOBRÚ HUDBU
www.nonstopradio.sk
info@nonstopradio.sk