…a máš čo počúvať 😉

NONSTOP Rádio - Dobrá náladaDobrá nálada

Si doma alebo v práci? Nudíš sa alebo nemáš na nič náladu? Zapni si NONSTOP rádio, maj čo počúvať a zlepši si náladu. NONSTOP rádio je tu preto, aby ťa zabavilo dobrou hudbou, reláciami a zaujímavými informáciami.

NONSTOP Rádio - lepší deňLepší deň

S NONSTOP rádiom budeš mať hneď lepší deň. Okrem dobrej hudby si vychutnaj aj novinky zo sveta hudby a zaujímavé články na webe rádia www.nonstopradio.sk. NONSTOP rádio hrá aj modernú hudbu, ktorá sa ľuďom páči a vďaka ktorej majú lepší deň.

NONSTOP Rádio - viac dobrej hudbyViac dobrej hudby

Do vysielania radíme len dobrú hudbu, ktorá „sa dá počúvať“. NONSTOP rádio nie je žánrovo obmedzené a prináša viac hudby a menej slov. NONSTOP Rádio oproti iným rádiám prináša viac novej a hlavne dobrej hudby.

NONSTOP Rádio - zábavný podmazZábavný podmaz

Už nemusíš hľadať svoje obľúbené playlisty napríklad na YouTube a nechať sa otravovať neustálymi reklamami. Stačí len kliknúť na www.nonstopradio.sk a máš čo počúvať NONSTOP celý deň aj noc. Užívaj si NONSTOP rádio ako zábavný podmaz pri surfovaní na internete pri práci, či oddychu.

NONSTOP Rádio - viac domácej hudbyViac domácej hudby

NONSTOP rádio je slovenské rádio a preto podporuje domáce talenty a domácu hudobnú scénu. Oproti iným rádiám hráme viac domácej hudby aj od menej známych hudobníkov a talentov. Aj v tomto prípade pre teba vyberáme len dobrú slovenskú hudbu, ktorá ťa zaujme a dobre naladí.