PR článkyefektívnym nástrojom marketingovej komunikácie. PR článkom môžete napríklad vylepšiť povesť firmy – budovať značku, propagovať určitý výrobok alebo obhajovať určitý názor alebo myšlienku.

Pútavá reklama, ktorá zaujme nových zákazníkovPútavá reklama, ktorá zaujme nových zákazníkov

Pri publikovaní PR článku vám pomôžeme s tým, aby bol článok od začiatku po koniec pútavý a aby zaujal čitateľov. Publikovaním takéhoto obsahu získate výbornú referenciu dlhodobého charakteru, ktorú môžete využiť pri ďalšom rozvoji a pri získavaní nových zákazníkov.

ZviditeľnenieZviditeľnenie

PR článok bude vám a vašim potenciálnym zákazníkom vždy k dispozícii. Keď ho raz publikujeme, na webe a internete ostane navždy. Opakovane ho môžete napríklad zdieľať na sociálnych sieťach alebo posielať vašim potenciálnym zákazníkom do emailu. Vyvolajte u vašich potenciálnych zákazníkoch dobrý pocit a prostredníctvom PR článku budujte dôveru.

Linkbuilding a SEOLinkbuilding a SEO

PR články zverejňované na internete majú okrem propagačnej funkcie aj dôležitú úlohu pri zvyšovaní pozícií v internetových vyhľadávačoch. PR články obsahujú takzvané spätné odkazy, ktoré vyhľadávače vyhodnocujú ako dôležitý znak popisovanej firmy, organizácie alebo produktu. PR článok publikovaný na webe NONSTOP rádia, vám pomôže zvýšiť si skóre vo vyhľadávačoch a tak priniesť viac návštevnosti na váš web.

Získajte konkurenčnú výhodu a publikujte PR články už dnes 🙂 napíšte nám email na info@nonstopradio.sk alebo nám napíšte cez formulár:

Kontaktný formulár

 

Potvrdenie a odoslanie