Reprezentácia žien znovu v Ružomberku! Na Valentína proti Bosne! Rovnako nezmeškajte ani nadstavbovú časť domáceho tímu MBK Ružomberok proti Good Angels Košice!

Reprezentácia žien znovu v Ružomberku! Na Valentína proti Bosne

Trénerovi Petrovi Kováčikovi sa v Ružomberku páčilo. V novembri si nevedel vynachváliť kvalifikačný kemp v Ružomberku, Koniarni a Penzióne Sidorovo, kde boli hráčky a realizačný tím ubytovaní. Budú aj teraz. Ich spoločné stretnutie na dvojzápas v Čiernej hore (10.2.), a následne proti Bosne a Hercegovine (14.2. v Ružomberku) začne 5. februára v našom meste. “Budeme sa pripravovať v Ružomberku, deviateho sa presunieme do Podgorice na duel s Čiernou Horou. Následne odohráme 14. februára v Koniarni zápas proti Bosne,” upresnil lodivod žien SR. Stretnutie v Ružomberku sa začne (rovnako ako v novembri o šiestej večer. (zdroj: mbkruzomberok.sk).

Viac info nájdete na oficiálne stránke MBK Ružomberok TU

Reprezentácia žien znovu v Ružomberku! Na Valentína proti Bosne

17. februára proti Good Angels Košice

Nadstavbová časť ženskej basketbalovej extraligy je v plnom prúde. Pre Ružomberčanov sú zápasy s Good Angels Košice veľmi atraktívne. Veria, že každým zápasom dokážu tohto svojho rivala konečne poraziť. NONSTOP Rádio bude spolu s fanúšikmi držať domácemu tímu MBK Ružomberok palce. Viac info nájdete na oficiálnej stránke MBK Ružomberok TU alebo na oficiálnej Facebookovskej fanúšikovskej stránke TU.