Reklama vo vysielaní rádia je výborným nástrojom budovania povedomia a značky. Môžete propagovať svoje produkty alebo firmu. Reklama vo vysielaní buduje u verejnosti dôveru v propagovaný predmet, pretože rádio je brané ako dôveryhodný zdroj informácií.

Šírenie nie len vo vysielaníŠírenie nie len vo vysielaní

Okrem zaradenia spotov alebo čítaných oznamov do vysielania, výhodou v online prostredí je to, obsah je možné šíriť aj pomocou iných kanálov. Spoty alebo čítané oznamy je možné zdieľať napríklad na sociálnych sieťach alebo použiť pri prezentácii firmy napríklad na webovej stránke. Takto máte možnosť dostať sa do povedomia viacerými cestami.

Výroba čítaného oznamu alebo spotuVýroba čítaného oznamu alebo spotu

Veľmi radi sa ujmeme výroby čítaného oznamu alebo spotu pre vás podľa vašich požiadaviek a predstáv. Rovnako vám pomôžeme aj pri výrobe spotu alebo čítaného oznamu, tak aby čo najviac zaujal a oslovil potenciálnych zákazníkov.

Autorské právaAutorské práva

Na autorské práva si nepotrpíme a po výrobe a odsúhlasení spotu získate autorské práva na spot alebo čítaný oznam v plnom rozsahu. Pre vás je to výhoda a znamená to, že môžete spot alebo čítaný oznam využiť všade tam, kde budete potrebovať.

Chcete sa zaujímavou formou dostať do povedomia a osloviť potenciálnych zákazníkov? 🙂 napíšte nám email na info@nonstopradio.sk alebo nám napíšte cez formulár:

Kontaktný formulár

 

Potvrdenie a odoslanie