Máte radosť, keď počujete novú slovenskú hudbu? Teší vás ak objavujete niečo nové? Ak áno, tak práve program NONSTOP Rádia “Made in SLOVAKIA!”  je práve pre vás 🙂 Denne v hodine po 8:oo, 19:oo a 02:00 hod. vám prinášame čisto slovenskú tvorbu.

1Bruno

Dnes máme tú česť predstaviť vám Richarda “Bruna” Brunovského a jeho pieseň “V dobrom ma držíš“. Richard pochádza z Novej Dubnice a hudbe sa venuje prakticky už od detstva. Hrával vo viacero regionálnych formáciách, ktoré väčšinou reprodukovali prevzatý repertoár. Prvé zaujímavejšie úspechy, ale prichádzajú až s kapelou TEAM REVIVAL Martin. Richard sa presťahoval do mesta Martin a jeho posledné životné situácie a emócie si môžete vypočuť práve v skladbe ” V dobrom ma držíš” Je dobré, keď má skladba skutočné reálne emócie a  možno si práve aj v tejto piesni nájdete tiež kúsok seba 🙂

Na skladbe sa podieľal aj Marek Považan, ktorý uvedenej skladbe dal zvukový, aranžérsky a producentský kabát. Taktiež aj členovia  TRMT, ktorí tiež s touto nahrávkou pomohli. Hlavne kapelník Jano “Štipec” Štípala gitarami a názormi. Ruku k dielu pridali aj napr. Miško Bukviš zo skupiny AYA (nahral basu), alebo Ľubo Mazák skupina Šleha, ktorý strihol gitarové sólo.
Viac informácií nájdete na:
alebo
NONSTOP Rádio a program Made in SLOVAKIA! môžete počúvať kdekoľvek prostredníctvom internetu, tabletov, mobilných aplikácií ako radia.sk, tunein a mnoho ďalších. Počúvať nás môžete aj cez wifi rádioprijímače, alebo car audio stream.
Sme NONSTOP Rádio
HRÁME DOBRÚ HUDBU
[contentblock id=1]