Súťaže v online prostredí napríklad na sociálnych sieťach sú veľmi obľúbenou formou propagácie. Súťaže vám pomôžu budovať vzťah s verejnosťou a získať nových zákazníkov. Tu je veľmi dôležité, aby bol model súťaže nastavený správne a efektívne.

Akcia, ktorá vám prinesie nových potenciálnych zákazníkovAkcia, ktorá vám prinesie nových potenciálnych zákazníkov

Propagácia formou súťaže vás dostane do styku s novou verejnosťou – novými používateľmi, ktorí získajú prvú (alebo niekoľkonásobnú) skúsenosť s vašou organizáciou. Používatelia zapojení do súťaže sa automaticky stávajú vašimi potenciálnymi zákazníkmi.

PrieskumPrieskum

Forma súťaže vám dáva strategickú výhodu aj v tom, že v rámci súťaže môžete vykonať prieskum. Získané dáta vám pomôžu lepšie porozumieť potrebám zákazníkov a posilniť svoju pozíciu aj vo forme zvýšenia dopytu.

Emaily do databázyEmaily do databázy

Podmienkou zapojenia sa do súťaže je zadanie svojich kontaktných údajov v rámci súťaže. Pre vás sú dôležité hlavne emaily. Získané emaily od zapojených používateľov budú vaše a môžete s nimi ďalej pracovať pre následné budovanie vzťahu s novými potenciálnymi zákazníkmi.

Získajte efektívnu formu získania nových potenciálnych zákazníkov 🙂 napíšte nám email na info@nonstopradio.sk alebo nám napíšte cez formulár:

Kontaktný formulár

 

Potvrdenie a odoslanie