Príďte si vychutnať nezameniteľnú atmosféru tradičného remeselníckeho jarmoku v Partizánskej Ľupči 21. a 22.septembra 2018.

Už po 12. krát ožije námestie Partizánskej Ľupče tradičnými remeslami našich predkov.

V piatok 21.9.  o 19:00 Vás domáci divadelný súbor LUNETRDLO pozýva do kultúrneho domu, kde sa Vám predstaví so svojou novou veselohrou.

Sobota na vás čaká atraktívny program v podobe až 60-tich remeselníckych stánkov a ukážok remesiel. Šikovní remeselníci Vám dovolia nahliadnuť do tajomstiev výroby svojich kvalitných výrobkov. Pre návštevníkov je pripravená už tradičná oblastná výstava zvierat Liptova, výstava ľudovej tvorivosti.  Najmenší sa opäť môžu tešiť na chodúľovú show  a pestrý animačný program – kolotoče, autíčka, skákací hrad, tanky ale i na maškrty, trdelník, palacinky, cukrovinky, cukrovú vatu, pukance, mnohé ďalšie.

Námestím sa budú šíriť lahodné vône rôznych špecialít. Každý stánok bude mať svoju špeciálnu ponuku  – bryndzové halušky, pirohy, grilované syry, chutný gulášik, klobásky, vyprážané mäská, langoše, jaternice,  ale i niečo na zahriatie, čapované pivko, vínko, či medovinku.

A čo Vás čaká na javisku? Celodenným programom Vás bude sprevádzať moderátorská dvojica Vlado Voštinár a Michaela Šipeková.  Okrem dobrej zábavy a kvalitných výrobkov na Vás čakajú skvelí hudobníci. Starších poteší vystúpenie folklórnych súborov. Mladých roztancujú interpreti MAFIA CORNER, SAMO TOMEČEK a skupina TRAKY. Návštevníci jarmoku sa môžu zapojiť aj do bohatej tomboly, v ktorej bude až 250 cien.

Program vyvrcholí slávnostným ohňostrojom. Zábava bude pokračovať diskotékou pod hviezdami do skorých ranných hodín.

Vychutnajte si pravé jarmočné chvíle s bohatým programom v kruhu svojich priateľov, rodiny a známych. NONSTOP Rádio Vás srdečne pozýva.

Podrobný časový harmonogram 12. remeselníckeho jarmoku nájdete na plagáte:

 

Podujatie, ktoré zanietene organizujú usporiadatelia z vedenia, ale i ochotní spoluobčania obce Partizánska Ľupča sa už roky teší širokej priazni návštevníkov.

Odporúčame do vašej pozornosti.

Sme NONSTOP Rádio
HRÁME DOBRÚ HUDBU
www.nonstopradio.sk