Niekto by X Ambasadors zaškatuľkoval do alternatívneho rocku, ale u nás sa tak nestane.  🙂  Skupina muzikantov, ktorú vám chceme aspoň trochu predstaviť, a ktorá určite stojí za to, aby ste ju mohli počuť práve z vysielania NONSTOP Rádia.

image002

Zoskupenie, ktoré založili bratia Sam a Casey Harrisovci, do kapely prizvali aj kamaráta Noaha Feldshuha, ktorého poznajú už od detstva. Posledný člen sa do skupiny pridal v roku 2010, kedy Adama Levina spoznal frontman Sam počas štúdia v New Yorku. Odvtedy už X Ambassadors vydali tri EP a koncom júna tohto roka digitálne aj svoj debut s názvom VHS.

Doska bola nielen fanúšikmi, ale aj odbornou kritikou prijatá s nadšením, a to určite aj vďaka tomu, že si na nej zahostovali Imagine Dragons či britský blues-rockový hudobník Jamie N Commons. Aktuálne album v Európe prezentuje singel Renegades, ktorý práve prichádza z NONSTOP Rádia. Dobrú hudbu z NONSTOP Rádia môžete počúvať cez web www.nonstopradio.sk, alebo prostredníctvom aplikácií v mobilných telefónoch, tabletoch, alebo aj cez wifi rádio prijímače.