V dňoch 22. – 23. 9. 2017 v centre Partizánskej Ľupče opäť ožijú remeslá našich predkov.

Partizánska Ľupča

Pripomeňte si slovenské ľudové umenie už na 11. ročníku Remeselníckeho jarmoku, kde na vás čaká bohatý program a vystúpenia skvelých slovenských hudobníkov. O celodenné moderovanie sa postará vynikajúci zabávač Jožo Pročko a Alexandra Milanová.
Na námestí pre vás budú pripravené stánky s ľudovými remeslami, kvalitné remeselnícke výrobky a nebudú chýbať ani ukážky výrobných postupov.
Pre návštevníkov bude pripravená 25. oblastná výstava zvierat Liptova, ktorá je už každoročne súčasťou tohto podujatia. Súčasťou remeselníckeho jarmoku je aj prekrásna výstava ľudovej tvorivosti.
Na najmenších čakajú maskoti a pestrý animačný program, kolotoč, skákací hrad, autíčka, cukrová vata, trdelník …. Staršiu generáciu určite poteší legenda slovenskej populárnej hudby Dušan Grúň. Zábava bude pokračovať aj večer so skupinami Smola a Hrušky, Ascalona a určite všetkých roztancuje kapela Plošťín Punk.  🙂 Po skvelom ohňostroji sa všetci môžete zabaviť na diskotéke pod hviezdami až do skorých ranných hodín.


Remeselnícky jarmok je už tradične miestom, kde sa stretnú nielen priaznivci starých a krásnych remesiel, ale i ľudia z blízkeho i vzdialeného okolia. Stretnite sa s rodinou či priateľmi a príďte si vychutnať atmosféru jedinečnej oslavy ľudových remesiel.
Tu nájdete viac informácií o bohatej ponuke Remeselníckeho jarmoku v Partizánskej Ľupči.

Partizánska Ľupča Remeselnícky Jarmok

Podujatie, ktoré zanietene organizujú usporiadatelia z vedenia obce Partizánska Ľupča sa teší širokej priazni návštevníkov. Pozrieť si môžete aj fotogalériu z ostatných ročníkov:

NONSTOP Rádio srdečne odporúča podujatie do vašej pozornosti.
Viac informácií môžete tiež nájsť priamo na stránke obce Partizánska Ľupča http://www.partizanskalupca.com/

Sme NONSTOP Rádio
HRÁME DOBRÚ HUDBU
www.nonstopradio.sk