Sú traja, pochádzajú z Los Angeles a hovoria si LANY. Reč je o kapele, ktorá svoj hudobný štýl nazýva dreampopom a za posledné týždne sa zaradili medzi najsledovanejších nováčikov americkej hudobnej scény.

Lany Day singel NONSTOP Rádio

Teraz ich singel Where The Hell Are My Friends mieri aj do Európy… Paul Klein, Jake Goss a Les Priest síce fungujú len od roku 2014, ale rozhodne nepatria medzi nováčikov. Na konte majú hneď niekoľko úspešných EPčiek, ako predskokani sa predstavili na turné X Ambassadors, Troya Sivana či Halsey a momentálne usilovne pracujú na debutovom albume, ktorého sa dočkáme ešte tento rok. Aktuálne sa kapela svetu prezentuje so singlom Where The Hell Are My Friends, ktorý bol nasadený už aj do väčšiny popredných európskych rádií vrátane NONSTOP Rádia 🙂 Zasnívať sa so novej hudby od LANY môžete

kdekoľvek na www.nonstopradio.sk Tiež nás naladíte cez bezplatné aplikácie v mobiloch ako radia.sk, tunein a mnoho ďalších. Počúvať NONSTOP Rádio môžete aj cez wifi rádioprijímače, alebo aj car audio stream.

Sme NONSTOP Rádio.

www.nonstopradio.sk

[contentblock id=1]